OCR termínovka

Seznam českých OCR závodů 2024 + Spartan ČR a SR
(autor J.Aberle)

Leden
6.1. Czech Dog Run Glacier Břehy u Přelouče (OCRC)
6.-7.1. Czech Ninja Games Gym24 Poděbrady – 1. závod
20.-21.1. Czech Ninja Games Fénix Plzeň Challenge – 2. závod
27.1. Predator Winter RUN Bolevák
 
Únor
3.-4.2. Gladiator Race Liberec (Run, Kids, Trail, Canicross)
10.2. Lagunino OCR Race Winter Libčice
17.-18.2. Czech Ninja Games Lanovka České Budějovice – 3. závod
23.2. Dirty Dog Challenge NIGHT Winter Kraslice (OCR a OCRC)
24.2. Dirty Dog Challenge Winter Kraslice (OCR a OCRC)
24.2. Spartan Race Winter Sprint + Super Hradec nad Moravicí
 
Březen
2.3. Excalibur Race Zimní Hornický skanzen Mayrau
9.3. Beton Race Winter Challenge Olomouc Fort XIII.
23.3. Spartan Race TRAIL 10K a 21K Kubínská Hoľa, Slovensko
23.3. Gladiator Race Hradec Králové (Run, Kids)
První půlka Března Czech Ninja Games Wild Monkey Challenge Praha – 4. závod
Přelom Březen/Duben Czech Ninja Games Královédvorský KingKong – 5. závod
 
Duben
13.4. Ultra Most 1.
13.4. Gladiator Race Ostrava (Run, Kids)
13.4. Lagunino OCR Race Cross Úholičky
19.4. Urban Challenge NIGHT Praha
20.4. Urban Challenge Praha
20.4. Geroy Dog Beňov (OCRC)
20.4. Gladiator Race Podorlicko (Trail, Canicross)
20.-21.4. Predator Race Master Weekend Monínec
26.-28.4. Mistrovství ČR v OCR Chomutov + Czech Ninja Games – 6. závod (Finále)
27.-28.4. Spartan Race HONOR Trifecta Weekend Záhorie Slovensko
 
Květen
4.-5.5. Gladiator Race Milovice (Original, Night, Kids, Dog)
10.5. Dirty Dog Challenge NIGHT Spring Sokolov (OCR a OCRC)
11.5. Dirty Dog Challenge Sokolov (OCR a OCRC)
11.5. Gladiator Race Hradec Králové (Trail, Canicross)
11.5. Lagunino OCR Race Sprint Libčice
11.5. Fenix Race Plzeň
16.5. Kladruby Race Kladruby nad Labem
17.5. Extreme Dog Race MILITARY Night Josefov (OCRC)
18.5. Extreme Dog Race MILITARY Josefov (OCRC)
18.5. Geroy Gaučink Přerov
18.-19.5. Predator Race Alpine Master Weekend Neukirchen am Großvenediger, Rakousko
18.-19.5. Spartan Race Sprint, Night Sprint, Super Brno
19.5. King of the Race Dobřejovice u Prahy
24.5. Urban Challenge Night Brno
25.5. Urban Challenge Brno
24.-26.5. Gladiator Race Holice (Originál, Night, Run, Kids, Dog)
 
Červen
1.-2.6. Beton Race Basic, Terror, Junior Zábřeh
8.6. Heroes Race Hradec nad Moravicí
8.6. Jindřichohradecký Lev Jindřichův Hradec
8.6. Lagunino OCR Race Beast Libčice
8.6. Gladiator Challenge the Bridge Night Kralupy nad Vltavou
9.6. Gladiator Challenge the Bridge Day Kralupy nad Vltavou
14.6. Dirty Dog Challenge Experience NIGHT Run Dolní Rychnov (OCR a OCRC)
14.6. Urban Challenge NIGHT
15.6. 14.6. Dirty Dog Challenge Experience Run Dolní Rychnov (OCR a OCRC)
15.6. Urban Challenge
15.6. Gladiator Race Třebíč (Run, Trail, Kids)
15.6. Angličák Pezinok, Slovensko
22.6. Geroy Přerov
28.6. Ares race Night Hradec nad Svitavou
29.6. Ares race Hradec nad Svitavou
29.6. Czech Dog Run Area 52 Vol. II Jihlava (OCRC)
29.6. Hovorčovická pěst Hovorčovice
 
Červenec
5.7. Dirty Dog Challenge Water NIGHT Game Sokolov (OCR a OCRC)
6.7. Dirty Dog Challenge Water Game Sokolov (OCR a OCRC)
13.-14.7. Spartan Race Sprint, Night Sprint, Super Slovensko
20.7. Myslív Race Myslív
Červenec – Spartan Race Sprint ČR
 
Srpen
4.8. Gladiator Race Pardubice (Run, Kids)
17.8. Extreme Dog Race motokros Opatov (OCRC)
31.8. Geroy Tošovice
31.8. Spartan Race Ultra Slovensko
31.8. Aponi Gog Race Slovensko (OCRC)
30.8.-1.9. Gladiator Race Josefov Maximus (Original, Max, Night, Kids, Dog)
 
Září
1.9. Spartan Race Sprint, Beast Slovensko
6.9. Urban Challenge Night Praha
7.9. Urban Challenge Praha
7.9. Ultra Most 2.
7.9. Lagunino OCR Race Fort a Fort Night Terezín
14.9. Geroy Frýdlant nad Ostravicí
14.-15.9. Gladiator Race Český Ráj (Run, Kids, Trail, Canicross)
20.9. Urban Challenge Night Ostrava
21.9. Urban Challenge Ostrava
27.9. Dirty Dog Challenge NIGHT Race Autumn Sokolov (OCR a OCRC)
27.9. Excalibur Race Noční Helfštýn
28.9. Dirty Dog Challenge Race Autumn Sokolov (OCR a OCRC)
28.9. Excalibur Race Denní Helfštýn
 
Říjen
5.10. Lagunino OCR Race Forest Libčice
5.-6.10. Geroy Ultimátum noční 8 a 12 hod. Beňov u Přerova
5.-6.10. Spartan Race Trifecta Weekend + Trail 10K Bedřichov
12.10. Czech DogRunNightfall Břehy u Přelouče (OCRC)
18.-20.10. Gladiator Race Praha (Original, Night, Kids, Dog)
 
Listopad
2.11. Gladiator Race Lázně Velichovky (Trail, Canicross)
16.11. Extreme Dog Race Steeplechase Pardubice (OCRC)
30.11.-1.12. Gladiator Race
 
Prosinec
7.12. Lagunino OCR Race X-MAS Libčice