Reprezentace

Česká reprezentace překážkových sportů

Česká republika má mnoho skvělých závodníků, kteří pravidelně stojí na „bedně“ závodů OCR po celém světě, a proto se Česká asociace překážkových sportů na konci roku 2018 rozhodla vytvořit jednotný národní reprezentační tým pod názvem Česká reprezentace překážkových sportů.

Tenhle sport je nový, který se rychle vyvíjí, a my si dovolíme tvrdit, že Česká republika patří ke světové špičce. Každý z nás je vždy hrdý, když vidí vlát českou vlajku na pódiu, a my si přejeme ji vidět co nejčastěji. 

Jak se dostat do reprezentace? Je to jednoduché, do širšího výběru reprezentace se dostane každý, kdo na to má výsledky v elitní kategorii. Není to o kamarádství, je to o těch nejlepších, kteří mají největší šanci nás co nejlépe reprezentovat na různých šampionátech. Atleti za to v současné době kromě produktové podpory od našich partnerů, kterých si velmi vážíme, nic nedostávají, je to pro ně hrdost a čest být v národním týmu. Výběr atletů je zcela v kompetenci manažera České reprezentace překážkových sportů..

Na vrcholné závody OCR bude reprezentace složená z aktuálně nejlepších závodníků z ČR. Výsledky se započítávají pouze z kategorie ELITE daného závodu.

Manažer České reprezentace překážkového sportu – David Štraub

Manažer JUNIORSKÉ České reprezentace překážkového sportu – Martin Sonda