CZECH NINJA GAMES GYM24 – 1.závod

Minulý víkend se konal zcela vyprodaný první závod CZECH NINJA GAMES.

Lukáš Novák připravil několik tratí jak pro děti tak pro dospělé. Ovšem řada našich juniorů se toho nebojí a ačkoliv věkem patří ještě mezi děti, hlásili se na obtížnější dráhu pro dospělé. A mezi dospělé se nahlásili dobře, protože výkonností tam jistě patří.

Mezi muži uhájil vítězství Jakub Kratochvíl z Fénixu Plzeň, ale hned za ním byli dva junioři Marek Beneš z SKI RUN Čakovice a Tomáš Erban z OCR Team Sokol Dvůr Králové. Pouze tito tři dokončili celou trať pro muže.

V soutěži žen pak kralovali juniorky úplně když se Petra Štraub z Fénixu Plzeň po chybách ve finále propadla na třetí místo. Druhá tak byla juniorka Anežka Holanová z OCR Team Sokol Dvůr Králové a vyhrála taktéž juniorka Tina Rybišarová z SKI RUN Čakovice.

Už 20-21.1. nás čeká další závod CNG – Fénix Challenge v Plzni – v nových prostorách a s kupou nových překážek. Od tohoto pořadatele je vždy závod nabitý a i letos tomu nebude jinak.

Třetí závod série je na pořadu 17-18.2. v Českých Budějovicích. I na jihu nás čekají nové prostory a z loňské zkušenosti víme, že se můžeme těšit na originální trať.