CZECH NINJA GAMES – 3.závod

Loupežníci OCR uspořádali závod pro 71 startujících v Českých Budějovicích, kde se jim podařilo trasu postavit v lezecké tělocvičně.
 
Jak už víme z minulého roku, pořadatel zhotovuje překážky, které se doposud na závodech neobjevují, a nebylo tomu jinak ani tento víkend. Překážky jsou spíše skákací v různých verzích (skoky s lanem, tyčí, kruhy, apod…) a díky tomu se víkend může řadit do ninja závodu, který u nás zatím nenajdeme.
Pořadatel použil jiný systém vyhodnocení závodníků, který umožnil každému vyzkoušet si všechny překážky ve všech 3 stage.
 
Sobota byla věnovaná dětem, pro které byly překážky nové a náročné, které prověřily jejich kompletní obratnost, jak na balancu, tak na skocích i úchopu. Závodníci ukázali svojí kvalitu a zvládli je velmi dobře.
 
V neděli startovali dospělý s juniory v jedné kategorii. Závodníci ukázali co v nich opravdu je, když překonaly prvotní obavy z překážek hlavně ve 3 stage, a nakonec odjížděli s dobrým pocitem a novými zkušenostmi.
 
Gratulujeme a děkujeme všem závodníkům.
 
Konečné výsledky:
Muži:
1. 🥇 Kratochvíl Jakub
2. 🥈 Zelenka Michal
3. 🥉 Jakoubek Jakub
Ženy:
1. 🥇Štraub Petra
2. 🥈 Badalíková Lucie
3. 🥉 Holanová Anežka
 
Průběžné bodování CNG: https://1url.cz/yu5PY
Fotky ze závodu: https://1url.cz/ju5Pn
 
‼ Pořadatel dalšího závodu CNG Wild Monkey Challenge Praha má bohužel technické potíže. Oslovili jsme čtyři další potencionální pořadatele Ninja závodů, bohužel nikdo další nedokáže v letošní sezóně závod uspořádat. Většinou je hlavním důvodem nedostatečné zázemí pro závody.
Tento závod je zrušen bez náhrady.
 
Po přezkoumání počtu závodu je nadále platné pravidlo pro počet závodů do konečné tabulky – Do konečné tabulky se budou počítat nejlepší výsledky ze 4 závodů v případě dospělých respektive ze 3 závodů v případě dětí.
 
Dalším závodem CNG je Královédvorský KingKong. Sobota 30. března pro děti a neděle 31. března pro dospělé.
 
Poslední zastávka letošního ročníku bude na MČR v Chomutově 26-28. dubna.