Slovo na úvod

Vážení závodníci,

nacházíme se v době, která není jednoduchá a pro OCR závody je přímo nepříznivá. Mnoho organizátorů bylo nuceno své závody posunout na náhradní termíny, nebo ještě hůře, je zcela zrušit. My v ČAPS jsme optimističtí a věříme, že plánované MČR se na konci srpna uskuteční. Po nucené pauze Vám chceme připravit závod, který alespoň částečně naplní Vaše závodnická srdce. Proto již nyní intenzivně pracujeme na přípravách.

Těšit se můžete na klasické závody na 3K a 12K, STADION 400m a novinkou budou i závody štafet.

Myslíme i na Vaše děti a i proto bude součástí MČR i oficiální dětské mistrovství ČR v OCR.

COVID19

Bez koho by to ale nešlo a nedávalo smysl, jste Vy. Závodníci, kteří tyto závody absolvují a užijí si každý metr tratě.

Víme, že doba je nejistá, ale pevně věříme, že tak jako my i Vy chcete vidět světlo na konci tunelu a mít možnost se na něco těšit. A právě proto jdeme proti proudu a v tuto dobu spouštíme registrace. Abychom předešli případným obavám, co se stane pokud nebude umožněno závod uskutečnit (ale znovu připomenu, my věříme že bude!), máme připraveny dvě varianty kompenzace:

1)     Zaplacené startovné bude v plné výši převedeno na MČR 2022     

2) Bude Vám vráceno 70 % zaplaceného startovného zpět.

A proč 70 %? Chceme pro Vás připravit kvalitní a zajímavý závod. To vyžaduje nejenom nadšení a čas, ale také nutné investice, které v daný čas dotujeme ze svých zdrojů. Pokud bychom neměli možnost je alespoň částečně kompenzovat i my, mělo by to pro nás fatální dopady a to právě proto, v jaké době se teď všichni společně nacházíme…

Jdeme do rizika a jsme si toho vědomi. Odkrýváme Vám karty a věříme, že Vaše chuť závodit a víra ve zlepšení situace a tudíž konání závodu je stejně silná jako ta naše. Společně si tak připravíme závodní víkend, kde se všichni setkáme nejen v atmosféře nasycené endorfiny, ale zejména v atmosféře přátelské, protože nás pojí společné zájmy.

Přejeme Vám všem pevné zdraví a těšíme se na setkání na MČR 2021!

KATEGORIE – MISTROVSTVÍ ČR OCR 2021

ELITE

Nejvyšší závodní kategorie. Bez rozdělení věku. Z tého kategorie vede kvalifikační cesta na ME nebo MS do kategorie ELITE


AGE GROUP

Závodní věková kategorie rozdělena po 5 letech. (dle věku v době konání MČR 2021) Z této kategorie vede kvalifikační cesta na ME nebo MS do kategorie AGE GROUP.

Tato kategorie je otevřená úplně všem, kdo si chce zazávodit. Poměřit své síly s vrstevníky.

Kategorie se nebudou slučovat. Vyhrazujeme si právo sloučit starty několika věkových skupin avšak bez dopadu na výsledky závodu v jednotlivých kategoriích.


OPEN / FUN

Kategorie pro každého, kdo si chce závod zkusit. Bavit se a vyzkoušet atmosféru či samotné překážky. Start této kategorie bude společný.


ZÁVODNÍ DISCIPLÍNY – MISTROVSTVÍ ČR OCR 2021

3K

3 kilometry a 15 překážek vás prověří na rychlost i výdrž. Tady to bude opravdu o tom proletět trať co nejrychleji a neztrácet vteřinky.


12K

Řeklo by se královská distance. 12 kilometrů a 35+ překážek


400m
STADION

Úplná novinka v ČR. 400m sprint na stadionu.


ŠTAFETA

Poskládejte tým a změřte síly s ostatními.


DĚTI

Dětské Mistrovství ČR v OCR


DŮLEŽITÉ DOKUMENTY

KDE?

ADRESA:

Domažlická 382, Klatovy III, 339 01 Klatovy (vchod z ulice Voříškova 49°23’43.5″N 13°16’33.8″E)

E-MAIL

info@prekazkovysport.cz

PHONE

+420 603 171 339

SOCIAL

S podporou

cs_CZCzech
cs_CZCzech