Česká reprezentace překážkových sportů

Česká republika má mnoho skvělých závodníků, kteří pravidelně stojí na „bedně“ závodů OCR po celém světě, a proto se Česká asociace překážkových sportů na konci roku 2018 rozhodla vytvořit jednotný národní reprezentační tým pod názvem Česká reprezentace překážkových sportů.

Tenhle sport je nový, ale rychle se vyvíjí, a my si dovolíme tvrdit, že Česká republika patří ke světové špičce. Každý z nás je vždy hrdý, když vidí vlát českou vlajku na pódiu, a my si přejeme ji vidět co nejčastěji. Někdo může říct, že jsme to měli udělat už dávno, a má pravdu, ale na druhou stranu bychom udělali mnoho chyb, kterých se nyní vyvarujeme.

Jak se dostat do reprezentace? Je to jednoduché, do širšího výběru reprezentace se dostane každý, kdo na to má výsledky v elitní kategorii. Není to o kamarádství, je to o těch nejlepších, kteří mají největší šanci nás co nejlépe reprezentovat na různých šampionátech. Atleti za to v současné době kromě produktové podpory od našich partnerů, kterých si velmi vážíme, nic nedostávají, je to pro ně hrdost a čest být v národním týmu. Výběr atletů je zcela v kompetenci manažera České reprezentace překážkových sportů..


Reprezentace – ŽENY 2022

ZUZANA KOCUMOVÁ

KLÁRA LOKAJÍČKOVÁ

ADÉLA VORÁČKOVÁ


Reprezentace – MUŽI 2022

PAVEL HRDINA

PETR DORŇÁK

RICHARD HYNEK

PETR VINICKÝ


manažer České reprezentace překážkového sportu – MARTIN TUREK

FB – https://www.facebook.com/ceskarepreOCR

cs_CZCzech
cs_CZCzech