Kvalifikace ME – MS

ME OCR 2020 je z důvodu pandemie koronaviru ZRUŠENO!

O náhradním termínu budeme informovat!

OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

11.-14.6. 2020 VAL DI FIEMME, Trentino, Dolomiti, Itálie

Harmonogram

Čtvrtek:

Zahajovací ceremoniál

Pátek:

Short Course 4 km+

100m kvalifikace

Ceremoniál předávání cen Short


Sobota:

Standard Course 15 km+

100m kvalifikace

Ceremoniál předávání cen Standard

Večírek


Neděle:

Team Race 9 km+

Open Race 8 km+

100 m finále

Ceremoniál předávání cen Team, 100m

Ukončovací ceremoniál



Kategorie

Elite – nutnost kvalifikace

Age Group – nutnost kvalifikace

14-15 (pouze závod Short), 16-17, 18-19, 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50+

Journeyman – bez kvalifikace

Open Race – bez kvalifikace

Team Race – National je nominovaný národní asociací, zbytek kategorie Open – bez kvalifikace

Kvalifikační kritéria

Elite:

umístění v TOP 10 v elitní kategorii v kvalifikačním závodu*

Age Group:

umístění v TOP 10 ve věkové nebo elitní kategorii v kvalifikačním závodu*

umístění v TOP 20 ve věkové nebo elitní kategorii v kvalifikačním závodu SPARTAN RACE**


K ověření kvalifikací používejte ověřené seznamy v přehledu nominačních závodů.

V každé kategorii se může kvalifikovat max. 50 % závodníků.

*Pro MČR OCR platí kvóty TOP 5 Elite a TOP 3 Age Group

**může se v budoucnu standardizovat po vzoru ostatních kvalifikačních závodů. V případě změny budeme informovat

Důležité informace

Konec registrací:

Short 7.6.2020

Team 7.6.2020

100m 7.6.2020

Standard 8.6.2020

Open 8.6.2020

POZOR, při vyzvedávání startovního balíčku budete muset doložit potvrzené zdravotní osvědčení, bez něj nebudete vpuštěni na start!

Podpůrná skupina:

https://www.facebook.com/groups/228460870977279/

Závod
Datum
Možnosti kvalifikace

stav & výsledky

Harrachov – Mistrovství ČR v OCR 3k

23.8.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Harrachov – Mistrovství ČR v OCR 15k

24.8.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Dobřany – Predator Race DRIL

14.9.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Dobřany – Predator Race BRUTAL

14.9.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Dobřany – Predator Race MASAKR

15.9.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Lipno – Spartan Race BEAST

21.9.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Lipno – Spartan Race SUPER

22.9.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Lipno – Spartan Race SPRINT

22.9.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Monínec – Predator Race WINTER DRIL

7.12.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Monínec – Predator Race WINTER BRUTAL

8.12.2019

SHORT + STANDARD COURSE

Brno – Spartan Race SPRINT

8.2.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Milovice – Gladiator Race MAX

1.5.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Milovice – Gladiator Race REKRUT

2.5.2020

SHORT COURSE

Neukirchen – Predator Race DRIL

30.5.2020

SHORT COURSE

Neukirchen – Predator Race BRUTAL

30.5.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Neukirchen – Predator Race MASAKR

31.5.2020

STANDARD COURSE

Šiklův mlýn – Gladiator Race MAX

31.5.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Kroměříž – Spartan Race SPRINT

6.6.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Kroměříž – Spartan Race SUPER

7.6.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Kvalifikace MS OCR 2020

FISO OCR World Championship

17.-20.9. 2020 – ROSA KHUTOR SKI RESORT – SOCHI, RUSKO

Harmonogram

Čtvrtek:

Vyzvedávání startovních balíčků

Zahajovací ceremoniál


Pátek:

Short Course 3 km

100m kvalifikace

Ceremoniál předávání cen Short


Sobota:

Standard Course 12 km

100m kvalifikace

Ceremoniál předávání cen Standard

Večírek


Neděle:

Team Relay 3 km

100 m finále

Ceremoniál předávání cen Team, 100m

Ukončovací ceremoniál

Kategorie

Elite – nutnost kvalifikace

Age Group – nutnost kvalifikace

18-19, 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50+

Open Wave- bez kvalifikace, každý formát závodu bude mít Open vlnu

Team Relay- smíšený tým, min. 1 žena/1 muž, nominace národní asociací

Kvalifikační kritéria

MS má předem stanovené kvóty!

Každá národní asociace nominuje do každé kategorie 5 reprezentantů.

Do výběru, ze kterého budou asociací nominováni reprezentanti, se kvalifikuje:

TOP 5 v elitní kategorii v kvalifikačním závodu*

TOP 5 ve věkové kategorii v kvalifikačním závodu*

*podmínkou je členství závodníka v České asociaci překážkových závodů


Důležité informace

Registrace se budou spouštět brzy.

Podpůrná skupina:

https://www.facebook.com/groups/345017759254685/

Závod
Datum
Možnosti kvalifikace

stav & výsledky

Milovice – Gladiator Race MAX

1.5.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Milovice – Gladiator Race REKRUT

2.5.2020

SHORT COURSE

Neukirchen – Predator Race DRIL

30.5.2020

SHORT COURSE

Neukirchen – Predator Race BRUTAL

30.5.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Neukirchen – Predator Race MASAKR

31.5.2020

STANDARD COURSE

Šiklův mlýn – Gladiator Race MAX

31.5.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Kroměříž – Spartan Race SPRINT

6.6.2020

SHORT COURSE

Kroměříž – Spartan Race SUPER

7.6.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Eduard – Predator Race DRIL

27.6.2020

SHORT COURSE

Eduard – Predator Race BRUTAL

27.6.2020

SHORT + STANDARD COURSE

Eduard – Predator Race MASAKR

28.6.2020

STANDARD COURSE

Liberec – Gladiator Race REKRUT

25.7.2020

SHORT COURSE

Liberec – Gladiator Race HARDCORE

26.7.2020

STANDARD COURSE

ČR – Spartan Race SUPER

29.8.2020

SHORT + STANDARD COURSE

ČR – Spartan Race SPRINT

30.8.2020

SHORT COURSE

Ukázka, jak vypadalo 5km OCR na SEA Games 2019

cs_CZCzech
cs_CZCzech